Custom text Header

Instant message us | recommend us

sk en
Searching
V ponuke je 39 nehnuteľností.

1-spálňový apartmán s výľadom na Tatry, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Price:
81 504,00 €
Region: Prešovský kraj
District: Poprad
Town: Vysoké Tatry
Street: centrum
Category: Apartments
Kind: 1-room flat
 
Podlahová plocha: 30 m2
Condition of object: under construction
Balkón: no
Loggia: no
Terasa: no
Kind of parking: unknown
ID inzerátu: 110879
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkave Vám na predaj apartmán o výmere 28,3 m2 v budove Apartmánového domu BERNARD B, ktorá momentálne prechádza kompletnou rekonštrukciu v Starom Smokovci, Vysoké Tatry. 

Apartmán má priamy výhľad na Slavkovský štít. AD BERNARD sa nachádza mimo hluku centra, ale v pešej dostupnosti 10 minút na údolnú stanicu pozemnej lanovky na Hrebienok, 5 minút lyžiarsky svah Jakubková lúka a tri minúty na zastávku TEŽ.

Jednospálňové apartmány ponúkajú variabilitu v pôdorysoch. Pôdorys apartmánu má predsieň, kúpeľňu s toaletou, obývaciu časť s kuchynským kútom a spálňu. Podlahová plocha tohoto apartmánu je 28,30 m2. Predáva sa v stave holobyt, dokončenie podľa vizualizácie podlieha cene navyše.

Všetky apartmány majú francúzke, vysokokvalitné drevo-hliníkové okná s termo-izolačným trojsklom, protipožiarne vstupné dvere do jednotlivých apartmánov, kvalitné interiérové dvere, nízko-energetické svietidlá, video-vrátnik. Areál disponuje dostatkom parkovacích miest s možnosťou odkúpenia.

Apartmánový dom má 5 poschodí s apartmánmi rôznej výmery a pôdorysov. Od štúdií pre dve osoby po dvojspálňové apartmány s krbom, terasou a výhľadom na tri svetové strany. Budova ponúka pre majiteľov apartmánov lyžiareň, priestory pre bicykle aj kobky, ktoré sú určené na predaj. Ku komfortu prispieva recepcia a možnosť posedenia v príjemnej kaviarni s terasou. Apartmánový dom BERNARD núka priamy výhľad na Slavkovský štít (2 452 m n.m.) na severe a výhľad do popradskej doliny na juhu umocní bezprostredný dotyk s veľhorami. AD BERNARD Vám ponúka priamy dotyk s Vysokými Tatrami.

Cena 81 504 € vrátane DPH, možný odpočet DPH.

Viac informácií o dostupných apartmánoch na stránke www.apartmany-bernard.sk a aj na čísle 0903831192

Agent:

makler
Agent:Miroslava Značková
Phone:0903831192
E-mail:miroslava-ZVNC-euproperty.sk

Contact:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.