Custom text Hlavicka

napíšte nám | odporučte nás

sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 15 nehnuteľností.

Rezervované ! Rodinný dom - 5 izbový, Štrba

Cena:
149 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Štrba
Ulica: Hviezdoslavova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 124 m2
Plocha pozemku: 717 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 888999777555695
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

NOVINKA !

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj  jednopodlažný 5 izbový rodinný dom v podtatranskej obci Štrba, na tichej ulici pri potoku s jednostrannou zástavbou rodinných domov, lemovanou alejou krásneho stromoradia. Dom je orientovaný S-J s výhľadom na Vysoké Tatry.

Vhodný na trvalé bývanie, pre rodinu s deťmi, alebo aj na  rekreačné účely nových majiteľov, prípadne ako možnosť prenajímania pre návštevníkov regiónu. K dispozícii ihneď.

Rodinný dom s obytným podkrovím bez podpivničenia so sedlovou strechou. Na prízemí sa nachádza zádverie, schodisko, 2 izby, kuchyňa, komora, technická miestnosť s umiestnením plynového kotla, kde je aj WC a umývadlo. Obývacia izba je priestranná s krbom a východom na vonkajšiu terasu o rozmeroch 8,07 m x 3,97 m. V podkroví sa nachádzajú 3 izby, WC, šatník, kúpeľňa a chodba. Balkónové dvere sú zabezpečené tzv. francúzskym balkónom, okná sú plastové.

Na pozemku o výmere 717 m2 sa nachádza rozostavaná garáž. Zastavaná plocha domu je 86 m2, úžitková plocha 124,20 m2 a obytná plocha má 75,20 m2. Stavba je napojená na verejné rozvody inžinierskych sietí – voda, plyn, elektrická energia, splašková kanalizácia. Kolaudácia 12/2019. Predpokladané mesačné náklady cca 90 eur. 

Podtatranská obec Štrba, ležiaca na južnom úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 829 m má kvalitnú infraštruktúru a občiansku vybavenosť (obecný úrad, pošta, základná škola, materská škola, základná umelecká škola). V obci sa nachádza klasicistický rímskokatolícky kostol sv. Ondreja z roku 1848. Je rázovitou obcou, kde tradičnú drevenú architektúru nahradili moderné rodinné domy a  novopostavené verejné budovy. Okrem poľnohospodárskej výroby nachádzajú obyvatelia uplatnenie v oblasti cestovného ruchu, turistiky, rekreácie a s tým spojenými službami, nakoľko sú v obci  viaceré penzióny, chaty, ponúkajúce pestrú paletu ubytovania a stravovacích služieb. Na veľmi dobrej úrovní je aj ubytovanie v súkromí. Obec nezaostáva ani v oblasti kultúry, čoho sú dôkazom mnohé podujatia, folklórne súbory, obecné televízne vysielanie a Štrbské noviny. Obcou prechádza železničná trať Žilina – Košice a hlavný cestný ťah východ – západ E 50 (štátna cesta II/18), s napojením na diaľnicu.  Je tu dobré autobusové spojenie s okolitými mestami a obcami. Z Tatranskej Štrby vedie ozubnicová železnica „zubačka“ na Štrbské Pleso – vyhľadávané horské stredisko vo Vysokých Tatrách.

Výhodná poloha obce umožňuje jej návštevníkom využívať čas dovoleniek na pešie i cyklistické turistické vychádzky, zbieranie lesných plodov (mimo územia národných parkov), bežecké i zjazdové lyžovanie v čarokrásnom prostredí a čistom vzduchu. Štrba je pripravená privítať aj tých najnáročnejších návštevníkov.

 

Okolie :

Tatranská Štrba   4 km

Štrbské pleso – osada    11 km

Podbanské   25 km

Starý Smokovec   23 km

Lučivná   5 km

Poprad   17 km

 

Obhliadky sú možné za dodržania prísnych hygienických podmienok. 

V prípade záujmu možnosť sprostredkovania čerpania HÚ.

KONTAKT : 0911 610 309 , 0911 796 327

Maklér:

makler
Maklér:PhDr. Erika Gurecková, PhD.
Telefón:0911610309
E-mail:erika-ZVNC-euproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.