Custom text Hlavicka

napíšte nám | odporučte nás

sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 18 nehnuteľností.

Veľkometrážny byt, Poprad, centrum, s vlastným parkovaním

Cena:
172 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Poprad
Ulica: Štefánikova
Kategória: Byty
Druh: 5 a viac izbový byt
 
Podlahová plocha: 86 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 888999777555735
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKOMETRAŽNY BYTOVÝ PRIESTOR V POPRADE, CENTRE, O VÝMERE 85,9 M2 V BYTOVOM DOME, S VLASTNÝM PARKOVACÍM MIESTOM PRED BYTOVÝM DOMOM.

Priestor je v centre mesta Poprad, na Štefánikovej ulici na prízemí, kde sa nachádza ďalších 10 podnikateľských obchodno - kancelárskych prevádzok. Priestor je typu open-office. Priestor má vlastné sociálne zariadenie a kuchynku. Do priestoru vedú dva vstupy, jeden samostatný z ulice, jeden z pasáže budovy. Priestor je možné predeliť na menšie jednotky. K priestoru prináleží vlastné parkovacie miesto pred bytovým domom. Vieme Vám ho po zakúpení ďalej prenajať. Má vlastné merače energií a podlahové kurenie. Náklady komplet sú do 145 eur mesačne. Je bezbariérový. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom a s proti - slnečnou úpravou, vstupné dvere sú z hliníka a skla. Podlahy sú keramické. Spoločne s kúpou priestoru sa kupuje i podiel na spoločných častiach a zariadeniach a pozemkoch.

NEHNUTEĽNOSŤ JE NA LV VEDENÁ AKO BYTOVÝ PRIESTOR, VÝHODOU ČOHO JE MOŽNOSŤ ČERPAŤ HYPOÚVER NA PREFINANCOVANIE KÚPY TEJTO NEHNUTEĽNOSTI.

Obhliadky sú možné po vzájomnej dohode pri dodržiavaní všetkých ochranných opatrení pred pandemickým ochorením Covid a s negatívnym testom.

 Cena: 172 000, V CENE JE ZAHRNUTÉ VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO (tiež kompletný právny a realitný servis)

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Katarína Marton
Telefón:0905665663
E-mail:katarina-ZVNC-euproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.