Custom text Hlavicka

napíšte nám | odporučte nás

sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 19 nehnuteľností.

Komerčný priestor, prízemie obchod, kancelária, ambulancia, Poprad, centrum, s parkovaním

Cena:
170 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Poprad
Ulica: Štefánikova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 86 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 110780
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKOMETRAŽNY KOMERČNÝ PRIESTOR V POPRADE, CENTRE, O VÝMERE 85,9 M2 V BYTOVOM DOME, S VLASTNÝM PARKOVACÍM MIESTOM PRED BYTOVÝM DOMOM.

Priestor je v centre mesta Poprad, na Štefánikovej ulici na prízemí, kde sa nachádza ďalších 10 podnikateľských obchodno - kancelárskych prevádzok. Priestor je typu open-office. Priestor má vlastné sociálne zariadenie a kuchynku. Do priestoru vedú dva vstupy, jeden samostatný z ulice, jeden z pasáže budovy. Priestor je možné predeliť na menšie kancelárske jednotky, obchody, ordinácie. K priestoru prináleží vlastné parkovacie miesto pred bytovým domom. Vieme Vám ho po zakúpení ďalej prenajať. Má vlastné merače energií a podlahové kurenie. Náklady komplet sú do 145 eur mesačne. Priestor je bezbariérový. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom a s proti - slnečnou úpravou, vstupné dvere sú hliník, sklo. Podlahy sú keramické. Spoločne s kúpou priestoru sa kupuje i podiel na spoločných častiach a zariadeniach a pozemkoch.

NEHNUTEĽNOSŤ JE NA LV VEDENÁ AKO BYTOVÝ PRIESTOR, VÝHODOU ČOHO JE MOŽNOSŤ ČERPAŤ HYPOÚVER NA PREFINANCOVANIE KÚPY TEJTO NEHNUTEĽNOSTI.

Obhliadky sú možné po vzájomnej dohode pri dodržiavaní všetkých ochranných opatrení pred pandemickým ochorením Covid a s negatívnym testom.

 Cena: 172 000, V CENE JE ZAHRNUTÉ VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO (tiež kompletný právny a realitný servis)

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Klaudia Gregušová, MBA
Telefón:0904649072
E-mail:gregusova-ZVNC-nitraproperties.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.