Custom text Hlavicka

napíšte nám | odporučte nás

sk en
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.

Názov projektu Palace Hill zdôrazňuje zámer investora o návrat k bývaniu
v priestrannom paláci

Kontakt na makléra:

Dagmar Nilabovičová, telefón: 0917 530 755, email: dagmar-ZVNC-euproperty.sk

Palace Hill – výnimočné bývanie pre výnimočných ľudí

Život je čarovným spojením minulosti a budúc-nosti. Zakladáme si na pokroku, no zároveň túžime po tradičných hodnotách overených časom, ktoré nám v dnešnej hektickej dobe dávajú pocit istoty. Ak už nemusíme hľadať kompromis medzi overenou kvalitou a modernou technikou, dostali sme sa na vrchol spokojnosti. Uvedomujeme si vaše požiadavky na kvalitné a moderné bývanie so srdcom a dušou histórie, a preto sme pre vás pripravili nádherné secesné bývanie priamo v centre mesta. Nekupujete iba byt, ale skutočný domov.

Jaroslav Packa

výkonný riaditeľ holdinguLUKA & BRAMER GROUP, a.s.

 

Prečo si kúpiť byt v srdci Popradu?

Pre majiteľov bytov a obchodných priestorov objektu Palace Hill sme urobili niečo viac ako len postavili dom. Prešli sme extra míľu navyše a vytvorili predpoklady pre skutočne moderné, energeticky úsporné a predovšetkým bezpečné bývanie v centre, ktoré zodpovedá európskemu štandardu a je zasadené do centra mesta pod Tatrami.

 

Pôvodne historickú secesnú budovu sme zrekonštruovali a sanovali tak, aby vytvorila útulné zázemie budúcim majiteľom a umožnila vyťažiť maximum z toho, čo moderné bývanie vyžaduje:

 

 

»  komfortné financovanie investície – bývate už po zaplatení 10 % kúpnej ceny;

»  efektívne vykurovacie jednotky a samostatný plynový kotol pre každý byt;

»  dostatok parkovacích miest ku každému bytu, ktoré si v prípade záujmu môžete zakúpiť;

»  komplexnú prípravu rozvodov na klimatizáciu každého bytu samostatne;

»  prípravu na dátové rozvody a štruktúrovanú kabeláž – napojenie je možné zo samostatnej serverovne na prízemí objektu;

»  trvanlivý oderuvzdorný omietkový systém;

»  bezpečnostné dvere vo vysokom štandarde;

»  každé podlažie má komornú atmosféru a na chodbách je pre každý byt maximálne súkromie;

»  paleta bytov sľubuje každému originálnu bytovú dispozíciu;

»  v ponuke sú aj byty, v ktorých sa dajú vytvoriť šatníky či galérie na spanie.

 

Bývajte už za 10 % z ceny bytu

Bývate už po uhradení 10 % kúpnej ceny bytu. Zvyšok uhradíte v dohodnutom termíne po kolaudácii bytu.

 

Bývajte v dobrej spoločnosti

Centrum mesta vždy lákalo spoločenskú elitu, ľudí s dobrým vkusom, ale aj fanúšikov mestského štýlu či ľudí, ktorí si vedia život naplno vychutnať. Centrum vždy bude ponúkať aj najlepšie zhodnotenie investície v strednodobom horizonte – okrem domova s atmosférou pešej zóny a kaviarní garantuje aj vysokú stabilitu a budúci rast investície. 

 

Bývajte útulne

Palace Hill ponúka dostatok miesta a súkromia pre všetkých v jednotlivých bytoch, na spoločných chodbách, v galérii, na príjazdových komunikáciách ako aj pri parkovaní.

 

Bývajte ako v bavlnke

Stavba je zateplená modernou a zdraviu neškodnou minerálnou vlnou Rockwoll® a je omietnutá moderným omietkovým systémom BEK Baufstoffe, takže napriek jej veku jej nechýbajú žiadne moderné parametre potrebné pre energetickú úspornosť. Omietka na starej časti budovy bude upravená do pôvodného historizujúceho štýlu objektu.

 

Bývajte  minimalisticky 

Každý byt disponuje vlastným efektívnym kondenzačným kotlom LOGAMAX plus GB172-14 od výrobcu BUDERUS s termostatom v obytnej miestnosti a nízkou hladinou hluku počas vykurovania. Znížite tak svoje prevádzkové náklady na minimum. Doskové radiátory KORAD a Korado KL sú elegantné, nazaťažujú design interiéru a majú vysokú výhrevnosť.

 

Bývajte a komunikujte s celým svetom

Priamo v dome sa nachádza vlastná serverovňa, vďaka ktorej si môžete vybrať z troch poskytovateľov káblovej televízie, telefónu a internetu. Žiadne dodatočné úpravy, všetko je už nainštalované vopred!

 

Bývajte bezpečne

Bezpečnostné dvere Sherlock DP90-K330/2R nedajú zlodejom šancu.

 

Vlastná klimatizácia

Priamo v stene i strope sú pripravené prívody médií a odvod kondenzátu. Ak sa rozhodnete pre klimatizáciu, nebudete musieť nič prerábať. Vonkajšie klimatizačné jednotky budú umiestnené na strechách, kde sú už zrealizované vývody a nebudú hyzdiť či inak ovplyvňovať vonkajší vzhľad fasády.

 

Vlastné parkovacie miesto

Priamo za domom sa nachádza 49 parkovacích miest, ktoré si môžete v prípade záujmu odkúpiť. Bývanie v centre mesta s vlastným parkovaním je samozrejmosťou.

 

Bývajte s výhľadom - systém Inoutic Prestige

Profil plastových okien Inoutic Prestige je vyrábaný zo stabilizovaného tvrdého PVC - vďaka tomu má tento okenný systém dlhú životnosť pri stálej kvalite. Robustný, pevný profil je veľmi trvanlivý a odolný. Hladký povrch navyše nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu a odoláva všetkým poveternostným podmienkam. Šesťkomorový systém so stavebnou hĺbkou 76 mm a trendovým dorazovým tesnením je vhodný pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií. Ideálne okná pre krásny výhľad, ale aj do zasneženej zimy, akú v Poprade dobre poznajú.

 

Bezúdržbové exponované plochy

V štandardných bytoch máte v rohu miestnosti iba omietku, ktorá sa pri náraze ľahko odlúpne. Pri kovovej konštrukcii hlavných exponovaných rohov bytu je trvácnosť exponovaných častí bytu dlhšia, čo ocení každý.

 

Pretvorili sme historické múry budovy 

Pri projektovaní a výstavbe objektu bola použitá unikátna metóda na osadenie nadstavby, ktorá má samostatný nosný systém ukrytý v obvodových múroch. V pôvodnej stavbe boli v maximálnej miere špeciálnymi metódami podchytené a zachované starobylé klenby. Staré murivo bolo spevnené tzv. torkrétovaním a následne vysušené a sanované špeciálnymi sanačnými metódami.

 

 

Štandardné benefity

 

Podlahy

Hladký poter pripravený na položenie podlahovej krytiny podľa vašich predstáv.

 

Stropy

Železobetónové - s izoláciou proti kročajovému hluku a hrúbkou 80 mm z minerálnej vlny a sadrokartónovým podhľadom.

 

Balkóny

Kvalitná keramická protišmyková dlažba Gres, ktorá je izolovaná a spádovaná. Nemusíte sa obávať, že by ste sa pokĺzli na namrznutej podlahe.

 

Terasy

Protišmyková betónová dlažba na terčíkoch, izolované, spádované a elektricky vyhrievané vpuste dažďovej kanalizácie. Aj v zime si výhľad z terasy vychutnáte.

 

Developer projektu Palace Hill

Projekt Palace Hill realizuje skupina LUKA & BRAMER GROUP a.s., ktorá podniká v rôznych oblastiach na území celého Slovenska. Jednou z jej aktivít je development. Medzi referenčné projekty patria napríklad Bytové domy pri Dubovej v Piešťanoch, Bytový dom Sandberg v Bratislave či Alternatívne bývanie v Zázrivej.

 

Palace Hill - všetko, čo potrebujete ku kvalitnému životu

 

Palace Hill – to je bývanie

Vyvážená kompozícia 44 bytových jednotiek poskytuje neopakovateľnú atmosféru, výhľad, zázemie a kontakt s históriou. Byty sa nachádzajú na 6-tich podlažiach v centre Popradu na Námestí sv. Egídia.  Občianska vybavenosť zahŕňa všetko, čo potrebujete na dosah ruky: školy, nemocnicu, banky.

 

Palace Hill – to je nakupovanie

Priamo na pešej zóne nájdete supermarkety s potravinárskym tovarom, obchody s textilom a obuvou, športové predajne a pod.

 

Palace Hill – to je relax a kultúra na dosah

V každom období v roku je v meste živo a neustále sa niečo deje. Vyjdite si do centra mesta na večerné prechádzky, kde nájdete reštaurácie a kaviarne, ako aj veľkorysý zazelenený priestor. V lete zažijete na námestí pravú atmosféru kultúrneho leta s koncertami a predstaveniami, v zime čarovnú výzdobu mesta s mobilnou ľadovou plochou. Ste priamo v centre diania. Stačí pár krokov na námestie a ste tam, kde to žije.

 

Palace Hill – to je šport

10 minút chôdze a ste v športovom raji: bowlingová hala, hokejový a futbalový štadión a AquaCity Poprad, kam si každý večer môžete odskočiť zaplávať alebo len tak zrelaxovať.

 

 

Architektúra

Je to jedna z najznámejších budov v centre Popradu, pôvodne postavená v secesnom štýle. Takzvaný Hitschov dom, ktorý celé generácie Popradčanov poznajú ako Pioniersky dom a po Nežnej revolúcii ako Centrum voľného času, sa mení na moderný polyfunkčný objekt Palace Hill. Rozsiahly objekt bol postavený v roku 1932 na bývanie, ako aj na reprezentačné či pracovné účely stavebnej firmy inžiniera Ladislava Hitscha. Ide o jednu z prvých polyfunkčných budov na Slovensku. Tento staviteľ a podnikateľ mal živnostenské oprávnenie na stavebné podnikanie v Poprade, ako aj oprávnenie civilného stavebného inžinierstva pre celé Slovensko. V prednej časti domu starej niekoľko storočí boli zo strany námestia obchodné a reprezentačné priestory stavebnej spoločnosti Ing. Hitscha, zadnú časť s nádherným výhľadom na Tatry používal ako svoj súkromný byt. Nad ním sa nachádzali byty nájomníkov. Vo veľkorysých priestoroch dodnes dýcha atmosféra začiatku minulého storočia.

 

 

Oáza bývania priamo v historickom centre Popradu

 

Lokalita

Tento objekt sa nachádza priamo v srdci mesta Poprad na Námestí sv. Egídia. Je spojením príjemného bývania v tichom centre obklopenom zeleňou, a je iba na skok ku kultúrnym centrám mesta a športovému vyžitiu. Napojenie na diaľnicu je do 2 km. Za 10 minút sa dostanete pešo na autobusovú alebo železničnú  stanicu. Celé srdce mesta je na dosah pešo, okrajové štvrte autom.

Promotion kampaň projektu Palace Hill Poprad

„1 parkovacie miesto k bytu ZADARMO!“